Reklama

Zrównoważona mobilność miejska na zachodzie Śląska

Samorządy będą mogły budować centra przesiadkowe oraz zainwestować w towarzyszącą im infrastrukturę, a także inteligentne systemy wspomagające funkcjonowanie transportu.
Zrównoważona mobilność miejska na zachodzie Śląska

Foto: Afdobe Stock

Zarząd województwa śląskiego ogłosił nabór wniosków w ramach działanie 3.2 „Zrównoważona multimodalna mobilność miejska”. Konkurs skierowany jest do samorządów z subregionu zachodniego, które mogą pozyskać dofinansowanie na dwa rodzaje przedsięwzięć, które – co warto podkreślić, mogą być łączone. W zakresie pierwszego dopuszczalna jest budowa, przebudowa lub rozbudowa infrastruktury związanej ze zrównoważoną mobilnością miejską. Natomiast w ramach drugiego typu mogą być zamawiane i instalowane inteligentne systemy transportowe.

Pozostało jeszcze 84% artykułu

Czytaj treści PRO.RP.PL za 39 zł miesięcznie!

Zyskaj dostęp do rzetelnych analiz, opinii ekspertów i kluczowych prognoz gospodarczych. Poznaj fakty, które kształtują biznes, prawo oraz społeczeństwo.

Buduj swoją przewagę. Subskrybuj profesjonalne treści publikowane wyłącznie w pro.rp.pl.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama