Reklama

Polskie firmy wypromują się w Japonii na EXPO 2025

Przy okazji międzynarodowej wystawy EXPO 2025 przedsiębiorcy będą mogli prezentować swoje towary lub usługi, biorąc udział w targach i misjach gospodarczych. Część wydarzeń będzie dofinansowana.
Polskie firmy wypromują się w Japonii na EXPO 2025

Foto: Adobe Stock

W przyszłym roku w Japonii zostanie zorganizowana Światowa Wystawa EXPO 2025. Wydarzenie, które przyciąga firmy, instytucje zajmujące się promocją i wspieraniem biznesu, przedstawicieli administracji rządowej i samorządowej z wielu państw, jest ważnym miejscem do promowania się i nawiązywania nowych kontaktów. Z tego powodu także polskie władze i podległe im podmioty (w tym Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości) zaplanowały serię wydarzeń, do udziału w których zapraszają sektor małego i średniego biznesu.

Pozostało jeszcze 91% artykułu

Czytaj treści PRO.RP.PL za 39 zł miesięcznie!

Zyskaj dostęp do rzetelnych analiz, opinii ekspertów i kluczowych prognoz gospodarczych. Poznaj fakty, które kształtują biznes, prawo oraz społeczeństwo.

Buduj swoją przewagę. Subskrybuj profesjonalne treści publikowane wyłącznie w pro.rp.pl.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama