Aktualizacja: 08.06.2019 14:53 Publikacja: 08.06.2019 02:00
Foto: Fotolia
- Pracownik przyszedł do pracy w poniedziałek, 3 czerwca, wcześnie rano. Zgodnie z harmonogramem w tym dniu miał pracować od 7 do 15, a rozpoczął pracę o 5. Działamy w każdym dniu tygodnia (również w niedziele), zasadniczo w przedziałach czasowych nie wykraczających poza godz. 6–18 (tworzone dla pracowników harmonogramy nie przewidują pracy w innych godzinach). Pracownicy mają miesięczne okresy rozliczeniowe czasu pracy. W czerwcu pracownik ma zaplanowaną w grafiku roboczą drugą i trzecią niedzielę (9 i 16 czerwca). Może jednak zajść konieczność dodatkowej pracy także 23 czerwca, którą chcielibyśmy zlecić m.in. tej osobie. Czy to dopuszczalne? – pyta czytelniczka.
Rządowy pakiet deregulacyjny ma uprościć życie przedsiębiorcom. Sejmowa opozycja zauważa, że likwiduje niewiele...
Perspektywy opublikowały wyniki kolejnego rankingu programów MBA, czyli studiów kształcących menedżerów. "Złotą...
Współpraca podmiotów państwowych i samorządowych z sektorem prywatnym jest kluczowa dla zwiększenia efektywności...
Pieniądze publiczne powinny poprawiać płace i warunki pracy zatrudnionych – wynika z ogólnoeuropejskiego badania.
Warunków przyspieszenia transformacji technologicznej nad Wisłą jest wiele. Potrzebne są inwestycje w pracowników, w tym ich szkolenia, ale też dbałość o zdrowie. Nieodzowne są też ułatwienia natury prawnej i jak zawsze – finansowanie.
Członkowie zarządu będą mogli realnie bronić się w postępowaniach o przeniesienie na nich odpowiedzialności za p...
My jesteśmy gotowi na wszystkie scenariusze. Wprowadziliśmy wiele nowych modeli samochodów osobowych, w tym SUV-y, crossovery i auta sportowe. Mamy też pojazdy użytkowe dla wszystkich rodzajów działalności – mówi Attila Szabó, prezes i dyrektor zarządzający Ford Polska.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas