Reklama

Polska i Saksonia wzmocnią współpracę w zakresie edukacji, kultury i turystyki

Ponad osiem mln euro dofinansowania mogą pozyskać samorządy na realizację projektów, w których uczestniczyć będą jednostki samorządowe lub organizacje z Niemiec, a dokładniej z Saksonii.
Polska i Saksonia wzmocnią współpracę w zakresie edukacji, kultury i turystyki

Foto: Adobe Stock

Wspólny sekretariat programu Interreg Polska-Saksonia ogłosił rozpoczęcie naboru wniosków w zakresie drugiego priorytetu tego programu. Nosi on tytuł „Pogranicze otwarte na edukację, kulturę i turystykę” i zawiera w sobie działanie 2.1 „Poprawa równego dostępu do wysokiej jakości usług sprzyjających włączeniu społecznemu w zakresie kształcenia, szkoleń i uczenia się przez całe życie poprzez rozwój łatwo dostępnej infrastruktury, w tym poprzez wspieranie odporności w zakresie kształcenia i szkolenia na odległość oraz online”. I właśnie w ramach tego działania otwarty został nabór projektów.

Pozostało jeszcze 92% artykułu

Czytaj treści PRO.RP.PL za 39 zł miesięcznie!

Zyskaj dostęp do rzetelnych analiz, opinii ekspertów i kluczowych prognoz gospodarczych. Poznaj fakty, które kształtują biznes, prawo oraz społeczeństwo.

Buduj swoją przewagę. Subskrybuj profesjonalne treści publikowane wyłącznie w pro.rp.pl.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama