Reklama

Budynki użyteczności publicznej z ociepleniem i instalacjami OZE

Poprawa efektywności energetycznej – pod takim hasłem Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej prowadzi nabór wniosków o dofinansowanie projektów na ocieplanie zabytkowych budynków użyteczności publicznej.
Budynki użyteczności publicznej z ociepleniem i instalacjami OZE

Foto: Adobe Stock

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ogłosił nabór na projekty wpisujące się w działanie 1.1 „Poprawa efektywności energetycznej w budynkach użyteczności publicznej” programu „Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko”. Inwestycje będą mogły być realizowane w budynkach zabytkowych, gdzie wnioskodawcami mają prawo być państwowe jednostki budżetowe i podmioty niestanowiące takich jednostek oraz w budynkach niezabytkowych i mieszanych, ale wówczas wnioskodawcą może być wyłącznie państwowa jednostka budżetowa.

Pozostało jeszcze 81% artykułu

Czytaj treści PRO.RP.PL za 39 zł miesięcznie!

Zyskaj dostęp do rzetelnych analiz, opinii ekspertów i kluczowych prognoz gospodarczych. Poznaj fakty, które kształtują biznes, prawo oraz społeczeństwo.

Buduj swoją przewagę. Subskrybuj profesjonalne treści publikowane wyłącznie w pro.rp.pl.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama