Reklama

NFOŚiGW z miliardem złotych na odbudowę infrastruktury zniszczonej przez powódź

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) ogłosił nabory wniosków dla jednostek dotkniętych skutkami powodzi. Pieniądze trafią m.in. na odbudowę ujęć wody, kanalizacji i poprawę efektywności energetycznej budynków.
NFOŚiGW z miliardem złotych na odbudowę infrastruktury zniszczonej przez powódź

NFOŚiGW z miliardem złotych na odbudowę infrastruktury zniszczonej przez powódź

Foto: PAP/Maciej Kulczyński

Źródłem wsparcia inwestycji służących odbudowie terenów zniszczonych przez powódź jest program „Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko”. Dokładniej uruchomione zostały trzy jego działania:

- 10.1 „Odbudowa infrastruktury do zaopatrzenia w wodę do spożycia”,

Pozostało jeszcze 96% artykułu

Czytaj treści PRO.RP.PL za 39 zł miesięcznie!

Zyskaj dostęp do rzetelnych analiz, opinii ekspertów i kluczowych prognoz gospodarczych. Poznaj fakty, które kształtują biznes, prawo oraz społeczeństwo.

Buduj swoją przewagę. Subskrybuj profesjonalne treści publikowane wyłącznie w pro.rp.pl.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama