Blisko 40 mln zł na ocieplanie lubelskich budynków
Pieniądze przeznaczone na konkurs, w którym startować mogą m.in. jednostki samorządu terytorialnego, trafią na wspieranie efektywności energetycznej. Wnioski o dotacje będą przyjmowane do końca marca.
Władze województwa lubelskiego rozpoczęły nabór aplikacji na działania inwestycyjne w obiektach użyteczności publicznej. Przedsięwzięcia muszą się mieścić w celach działania 4.1 „Wspieranie efektywności energetycznej w budynkach” oraz spełniać przyjęte dla niego kryteria.
Modernizacja energetyczna budynków publicznych i wymiana źródeł ciepła – zasady projektów
Pozostało jeszcze 91% artykułu
Czytaj treści PRO.RP.PL za 39 zł miesięcznie!
Zyskaj dostęp do rzetelnych analiz, opinii ekspertów i kluczowych prognoz gospodarczych. Poznaj fakty, które kształtują biznes, prawo oraz społeczeństwo.
Buduj swoją przewagę. Subskrybuj profesjonalne treści publikowane wyłącznie w pro.rp.pl.