- Na początku roku zatrudniliśmy dwóch nowych pracowników: pracownika A w wieku 60 lat i pracownika B w wieku 35 lat. Pracownik A złożył wniosek o zawarcie umowy o prowadzenie PPK, w związku z czym został „zapisany” do tego programu, ale w czerwcu złożył deklarację o rezygnacji z dokonywania wpłat do PPK. Natomiast pracownik B od razu po zawarciu z nim umowy o pracę złożył deklarację o rezygnacji, co spowodowało, że nie został uczestnikiem PPK. W dniu 6 sierpnia obaj pracownicy złożyli wnioski o dokonywanie wpłat do PPK. Jakie obowiązki ciążą na nas w związku ze złożeniem przez nich tych wniosków?