Aktualizacja: 03.12.2016 07:05 Publikacja: 03.12.2016 07:05
Foto: 123RF
Giełda kooperacyjna jest adresowana zarówno do firm działających w branży IT/ICT (big data, cloud computing, internet, aplikacje mobilne, business security, communication & network), jak i do wszystkich innych przedsiębiorców - potencjalnych nabywców usług ICT, np. przedstawicieli branż: motoryzacyjnej, transportowej i logistycznej, biotechnologicznej, farmaceutycznej, elektrycznej, ochrony środowiska, spożywczej, maszynowej, chemicznej, kosmicznej, turystycznej itd.
Warunkiem udziału w giełdzie jest dokonanie wcześniejszej rejestracji, wraz z podaniem profilu swojej działalności, opisem przedsiębiorstwa i przedstawieniem własnych oczekiwań (np. poszukiwanie dostawców lub odbiorców, podwykonawców lub zlecających). Co do zasady udział w giełdzie jest płatny, a koszt to 110 euro (+VAT). Obejmuje on rejestrację firmy i wpisanie do katalogu uczestników, a także bilety wstępu na targi dla dwóch przedstawicieli przedsiębiorcy. Dla firm, które jednocześnie będą brały udział w giełdzie CeBIT w charakterze wystawcy i będą ponosić koszty z tym związane, opłata jest niższa i wynosi 65 euro (+VAT). Wreszcie przedstawiciele innych branż (spoza IT/ICT), to jest np. wspomnianej branży motoryzacyjnej, transportowej i logistycznej, biotechnologicznej, ochrony środowiska, spożywczej, chemicznej, telekomunikacyjnej itp., którzy wyraźnie zaznaczą, że ich celem jest poszukiwanie dostawców (zainteresowanie zakupem usług IT/ICT) wśród uczestników giełdy, mogą skorzystać z darmowej rejestracji.
Eksperci nie mają wątpliwości: deregulacja to niezwykle ważny proces, jednak ofensywa legislacyjna, którą rząd p...
Projekt ustawy o certyfikacji wykonawców zamówień publicznych zostanie skorygowany.
Związki zawodowe najwięcej członków pozyskują w pierwszym roku od utworzenia zakładowej organizacji związkowej....
Rządowy pakiet deregulacyjny ma uprościć życie przedsiębiorcom. Sejmowa opozycja zauważa, że likwiduje niewiele...
VELUX Polska, obchodząca w tym roku 35-lecie obecności na rynku jest jedną z tych firm, które współtworzyły polską branżę budowlaną. Od podstaw budowała kategorię użytkowych poddaszy, inwestując w przemysł, rozwijając lokalnych dostawców i kształtując standardy zrównoważonego rozwoju.
Perspektywy opublikowały wyniki kolejnego rankingu programów MBA, czyli studiów kształcących menedżerów. "Złotą...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas