Giełda kooperacyjna na targach CeBIT

Już po raz kolejny w trakcie targów CeBIT, które na pewno, jak co rok, ściągną tysiące przedstawicieli i fanów technologii komputerowych, mobilnych i informatycznych, zostanie przeprowadzona giełda kooperacyjna dla firm poszukujących kontrahentów.

Publikacja: 03.12.2016 07:05

Giełda kooperacyjna na targach CeBIT

Foto: 123RF

Giełda kooperacyjna jest adresowana zarówno do firm działających w branży IT/ICT (big data, cloud computing, internet, aplikacje mobilne, business security, communication & network), jak i do wszystkich innych przedsiębiorców - potencjalnych nabywców usług ICT, np. przedstawicieli branż: motoryzacyjnej, transportowej i logistycznej, biotechnologicznej, farmaceutycznej, elektrycznej, ochrony środowiska, spożywczej, maszynowej, chemicznej, kosmicznej, turystycznej itd.

Warunkiem udziału w giełdzie jest dokonanie wcześniejszej rejestracji, wraz z podaniem profilu swojej działalności, opisem przedsiębiorstwa i przedstawieniem własnych oczekiwań (np. poszukiwanie dostawców lub odbiorców, podwykonawców lub zlecających). Co do zasady udział w giełdzie jest płatny, a koszt to 110 euro (+VAT). Obejmuje on rejestrację firmy i wpisanie do katalogu uczestników, a także bilety wstępu na targi dla dwóch przedstawicieli przedsiębiorcy. Dla firm, które jednocześnie będą brały udział w giełdzie CeBIT w charakterze wystawcy i będą ponosić koszty z tym związane, opłata jest niższa i wynosi 65 euro (+VAT). Wreszcie przedstawiciele innych branż (spoza IT/ICT), to jest np. wspomnianej branży motoryzacyjnej, transportowej i logistycznej, biotechnologicznej, ochrony środowiska, spożywczej, chemicznej, telekomunikacyjnej itp., którzy wyraźnie zaznaczą, że ich celem jest poszukiwanie dostawców (zainteresowanie zakupem usług IT/ICT) wśród uczestników giełdy, mogą skorzystać z darmowej rejestracji.

PRO.RP.PL tylko za 39 zł!

Przygotuj się na najważniejsze zmiany prawne w 2025 r.
Wszystko o składce zdrowotnej, wprowadzeniu kasowego PIT i procedury SME. Raporty biznesowe, analizy ekonomiczne, webinary oraz użyteczne kalendarium.
Prawo w firmie
Ofensywa deregulacyjna zdenerwowała biznes. „Trudno to wszystko śledzić”
Prawo w firmie
Prezes Urzędu Zamówień Publicznych z nowym zadaniem
Prawo w firmie
Jak odejść ze związku zawodowego
Prawo w firmie
Rządowa deregulacja w Sejmie. Szybkie tempo prac i krytyka opozycji
Materiał Promocyjny
Firmy, które zmieniły polską branżę budowlaną. 35 lat VELUX Polska
Prawo w firmie
Najlepsze studia MBA w Polsce. Wyniki rankingu Perspektywy 2025