Dotacje unijne na rozwiązania informacyjne i komunikacyjne

Warmińsko-Mazurska Agencja Rozwoju Regionalnego chce zachęcić lokalne firmy do wprowadzania nowoczesnych systemów i rozwiązań zwiększających efektywność działania, poprawiających komunikację z innymi firmami lub klientami i ułatwiających zagraniczną ekspansję.

Publikacja: 03.07.2016 07:34

Dotacje unijne na rozwiązania informacyjne i komunikacyjne

Foto: Bloomberg

W tym celu ogłoszony został konkurs w działaniu 1.4.3 „Technologie informacyjno-komunikacyjne w działalności MSP". Jest on skierowany do mikro-, małych i średnich przedsiębiorców oraz ich grup (powiązań, sieci). A łącznie do zgarnięcia jest ponad 20 mln zł.

Jak można przeczytać w uszczegółowieniu programu regionalnego, wsparcie w niniejszym działaniu uzyskają projekty polegające na zwiększeniu udziału technologii informacyjno-komunikacyjnych w zarządzaniu przedsiębiorstwem (wraz z przeszkoleniem pracowników), prowadzące m.in. do obniżania kosztów prowadzenia działalności gospodarczej, internacjonalizacji oraz usprawnienia kontaktów z klientem (m.in. inteligentne systemy zarządzania: zarządzanie zasobami ludzkimi, towarowymi i usługowymi, zarządzanie systemami finansowo-księgowymi, zarządzanie produkcją, automatyzacja procesu produkcyjnego, systemu zarządzania relacjami z klientem, itp.).

PRO.RP.PL tylko za 39 zł!

Przygotuj się na najważniejsze zmiany prawne w 2025 r.
Wszystko o składce zdrowotnej, wprowadzeniu kasowego PIT i procedury SME. Raporty biznesowe, analizy ekonomiczne, webinary oraz użyteczne kalendarium.
Prawo w firmie
Rządowa deregulacja w Sejmie. Szybkie tempo prac i krytyka opozycji
Prawo w firmie
Najlepsze studia MBA w Polsce. Wyniki rankingu Perspektywy 2025
Prawo w firmie
Dialog między zamawiającymi a wykonawcami to priorytet. Debata "Rzeczpospolitej"
Prawo w firmie
Układy zbiorowe. Jest dobry sposób na ich upowszechnienie
Prawo w firmie
Przełomowy wyrok TSUE w sprawie odpowiedzialności zarządu za podatki spółki
Materiał Promocyjny
Lenovo i Motorola dalej rosną na polskim rynku