Giełda kooperacyjna dla twórców gier komputerowych

Firmy działające w szeroko rozumianej branży gier wideo, gier komputerowych i aplikacji mobilnych mogą rejestrować się na giełdę kooperacyjną, która będzie towarzyszyć Targom Gier Komputerowych GAMESCON 2016.

Publikacja: 15.05.2016 10:41

Targi Gier Komputerowych GAMESCOM 2016 odbędą się w Kolonii w Niemczech. W ich trakcie, w dniach 17-19 sierpnia przedsiębiorcy związani z szeroko pojętą branżą gier komputerowych oraz przedstawiciele innych podmiotów, w tym inwestorów, organizacji pozarządowych, podwykonawców i usługodawców dla wskazanej branży, będą mieli okazję do przeprowadzenia bezpośrednich, krótkich rozmów i nawiązania lub podtrzymania współpracy.

Wszystko za sprawą zaplanowanej na te dni giełdy kooperacyjnej. Rejestracji na nią mogą dokonać firmy związane z branżą gier wideo i gier komputerowych i wszystkie inne podmioty zainteresowane rozwojem tej branży i nawiązaniem współpracy. Jednak zgodnie z przyjętym regulamin, wyboru podmiotów, z którymi chciałby spotkać się zarejestrowany uczestnik, mogą dokonywać tylko przedsiębiorcy zarejestrowani na giełdzie jako deweloperzy, twórcy, wydawcy lub inwestorzy (grupa pierwsza). Pozostali zarejestrowani uczestnicy (np. świadczący usługi powiązane z grami tj. marketing, audio, jak również inkubatory, parki technologiczne, NGO i instytucje publiczne ) nie mogą samodzielnie dokonywać wyboru partnerów spotkań. Mogą natomiast zostać zaproszeni do udziału w spotkaniach przez firmy wymienione w grupie pierwszej.

PRO.RP.PL tylko za 39 zł!

Przygotuj się na najważniejsze zmiany prawne w 2025 r.
Wszystko o składce zdrowotnej, wprowadzeniu kasowego PIT i procedury SME. Raporty biznesowe, analizy ekonomiczne, webinary oraz użyteczne kalendarium.
Prawo w firmie
Dostawa leków na innych i racjonalnych zasadach
Materiał Promocyjny
Koszty leczenia w przypadku urazów na stoku potrafią poważnie zaskoczyć
Prawo w firmie
Legislacja gospodarcza w stylu słabej drużyny futbolowej
Prawo w firmie
"Rzeczpospolita" znów liderem w kwestii własności intelektualnej
Prawo w firmie
Podwykonawstwo a prawo zamówień publicznych. Co mówi orzecznictwo KIO?
Prawo w firmie
EUDR nabiera coraz wyraźniejszych kształtów. Co zakłada unijna regulacja?