Reklama

Przedstawiciele spółek mogą już załatwiać sprawy podatkowe przez smartfona

Od piątku 25 lipca 2025 r. spółki, fundacje i stowarzyszenia mogą korzystać z pełnego zakresu usług e-Urzędu Skarbowego w aplikacji mobilnej - poinformowało Ministerstwo Finansów.
Aplikacja mobilna e-Urząd Skarbowy

Aplikacja mobilna e-Urząd Skarbowy

Foto: podatki.gov.pl

Aplikacja mobilna e-Urząd Skarbowy została uruchomiona 27 stycznia 2025 r. i jest wdrażana w kilku etapach. Na początek użytkownicy uzyskali dostęp do wszystkich usług na koncie osoby fizycznej.

Ministerstwo Finansów poinformowało właśnie, że zakres funkcjonalności aplikacji został rozszerzony o dostęp do konta organizacji. Nowa wersja aplikacji mobilnej umożliwia organizacjom korzystanie z usług e-Urzędu Skarbowego, dostępnych dotychczas tylko w wersji webowej.

Pozostało jeszcze 86% artykułu

Czytaj treści PRO.RP.PL za 39 zł miesięcznie!

Zyskaj dostęp do rzetelnych analiz, opinii ekspertów i kluczowych prognoz gospodarczych. Poznaj fakty, które kształtują biznes, prawo oraz społeczeństwo.

Buduj swoją przewagę. Subskrybuj profesjonalne treści publikowane wyłącznie w pro.rp.pl.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama