Giełda kooperacyjna przeznaczona jest dla przedstawicieli firm i innych podmiotów działających w bardzo szeroko pojętej branży elektronicznej, ze szczególnym uwzględnieniem następujących sektorów: oprogramowanie, hardware, druk 3D, gry komputerowe, zdrowie i biotechnologie, robotyka, media cyfrowe, układy sensoryczne, fitness i sport, inteligentny dom, obrazy cyfrowe, tworzenie treści i dystrybucja, czy wreszcie sprzęt i komunikacja bezprzewodowa.
Możliwość odbycia bezpośrednich spotkań i rozmów dzięki formule b2b i z góry zaplanowanym spotkaniom to nie tylko szansa na zaprezentowanie własnej oferty lub znalezienie dostawców ciekawych rozwiązań. Udział w giełdzie i w samych targach to przede wszystkim sposobność do zapoznania się z najnowszymi produktami, kierunkami ich rozwoju, wychwycenia panujących trendów, czy nawet podpatrzenia konkurencji.
Oczywiście, jak to bywa przy tego typu imprezach, trzeba liczyć się z kosztami. Przede wszystkim przelotu i zakwaterowania. Sam udział w giełdzie to wydatek rzędu 400 dolarów. Jednak cena ta obowiązuje tylko tych, którzy zarejestrują się do 30 listopada. Później wzrasta do blisko tysiąca dolarów.
W ramach opłaty rejestracyjnej uczestnikom przysługuje:
- bilet wstępu na targi CES, seminaria, giełdę kooperacyjną,
- wpis do katalogu uczestników giełdy kooperacyjnej,
- indywidualny harmonogram spotkań,
- wsparcie logistyczne, pomoc przy rejestracji oraz podczas trwania giełdy.
Więcej informacji można uzyskać na stronie ośrodka Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Formularz rejestracyjny można znaleźć na stronie https://www.b2match.eu/eaec-ces2016.