Aktualizacja: 10.08.2017 06:10 Publikacja: 10.08.2017 06:10
Foto: Adobe Stock
Otrzymaliśmy decyzję organu podatkowego w zakresie podatku od towarów i usług za styczeń 2017 roku, od której wnieśliśmy odwołanie. Niestety, organ odwoławczy – dyrektor Izby Administracji Skarbowej nie podzielił naszych poglądów podniesionych w odwołaniu i utrzymał w mocy decyzję organu pierwszej instancji. Nadal nie zgadzamy się ze stanowiskiem fiskusa i złożyliśmy skargę do sądu administracyjnego na tę decyzję. Nie chcemy jednak, aby decyzja organu pierwszej instancji (już ostateczna) została wykonana. Nie możemy teraz zapłacić kwot, jakie są wskazane w tej decyzji, tym bardziej, że złożyliśmy skargę do wojewódzkiego sądu administracyjnego. Czy w tej sytuacji możliwe jest wstrzymanie wykonania decyzji? – pyta czytelnik.
Rządowy pakiet deregulacyjny ma uprościć życie przedsiębiorcom. Sejmowa opozycja zauważa, że likwiduje niewiele...
Perspektywy opublikowały wyniki kolejnego rankingu programów MBA, czyli studiów kształcących menedżerów. "Złotą...
Współpraca podmiotów państwowych i samorządowych z sektorem prywatnym jest kluczowa dla zwiększenia efektywności...
Pieniądze publiczne powinny poprawiać płace i warunki pracy zatrudnionych – wynika z ogólnoeuropejskiego badania.
Warunków przyspieszenia transformacji technologicznej nad Wisłą jest wiele. Potrzebne są inwestycje w pracowników, w tym ich szkolenia, ale też dbałość o zdrowie. Nieodzowne są też ułatwienia natury prawnej i jak zawsze – finansowanie.
Członkowie zarządu będą mogli realnie bronić się w postępowaniach o przeniesienie na nich odpowiedzialności za p...
My jesteśmy gotowi na wszystkie scenariusze. Wprowadziliśmy wiele nowych modeli samochodów osobowych, w tym SUV-y, crossovery i auta sportowe. Mamy też pojazdy użytkowe dla wszystkich rodzajów działalności – mówi Attila Szabó, prezes i dyrektor zarządzający Ford Polska.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas